Demi

Nga 21. prill deri 21. maj.

Njerėzit llogarisin nė ju qė t’i kryeni punėt me kohė dhe me sukses kur tė tjerėt dėshtojnė. Nuk jeni fillestar, mirėpo ju keni mundėsi dhe jeni tė gatshėm t’i kryeni gjėrat qė kanė dėshtuar nga tė tjerėt. Cilėsia juaj mė e madhe ėshtė durimi juaj qė e keni pėr gjėrat. Kjo u bėn qė tė jeni tė suksesshėm nė tė gjitha sferat. Nėse ndonjė person u tradhėton njė herė, nuk keni mė vullnet tė bashkėpunoni me tė. Nė ambient tė ri nuk ndjeheni rehat, keni ndjesine se jeni mysafir i padeshiruar. Ndonjėherė ndiheni nė mėnyrė shqetėsuese. Durim i madh gjendet nė ju, mirėpo rrallė herė e tregoni. Sidoqoftė nėse tė tjerėt u vėnė nė situata tė padėshirueshme ju dini edhe anėn tjetėr ta tregoni. Dini tė jeni shumė agresiv. Jeta me Demin nuk ėshtė ēdo herė interesante.Ndonjėherė kritikat tek ju janė tė mirėseardhura, ndonjėherė i urreni. Ndonjėherė jeni shumė xheloz, ndonjėherė as qė doni tė dėgjoni pėr xhelozinė. Ka raste ku ju tregoni se nuk keni vullnet tė punoni dhe zakonisht kur jeni nė gjendje tė tillė ėshtė veshtire tė filloni.

Motoja:
Une kam

Karakteristikat:
Stabil, i durueshėm, kėmbėngulės, inert. Ka njė vullnet tė jashtėzakonshėm. Adhuron shtėpinė dhe familjen. Ėshtė i dhėnė pas pėrfitimeve ekonomike. Nuk heq dorė lehtė. I do gjėrat luksoze, stolitė, rrobat e bukura. Mund tė jetė tepėr i bukur, ose i shėmtuar.

Planeti:
Venera

Profesioni:
Artist, kreator mode, lulishtar, ėmbėltor, tregtar, ekonomist, piktor, muzikant, skulptor, shkencėtar.

Mangesia:
Posesiv, i ngutshėm.

Na ndiqni edhe ne Facebook

eXTReMe Tracker